top of page

Nazywam się Dawid, i zajmuję się fotografią częściowo z przypadku, ale 

lubię fotografować i fotografuje przeróżne rzeczy, wszystkimi stylami i nie boję się wyzwań.

 

Mój sprzęt jakiego używam:

  • aparat: Canon EOS 60D

  • obiektyw: EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

  • obiektyw: EF-S 75-300mm f/3.5-5.6 III

  • statyw: K&F Concept T254A3 + BH-28L (S211) 72"/183cm

  • grip od firmy Newell

ss.png
image.png
image.png
bottom of page